Penzion U Zámku Mělník, Mělník

Svatováclavská 24, 27601
od 1.100 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Přímo v srdci historického centra města Mělníka u zámku nabízíme romantické, stylové a přátelské ubytování. Z Prahy jste u nás za půl hodiny autem. WIFI a parkování zdarma a nabídku rozšířených služeb považujeme za samozřejmost. Navštivte nás a přesvědčte se o kvalitě našeho penzionu oceněné stovkami kladných hodnocení na booking.com, hotel.cz i jinde a cenou Asociace hotelů a restaurací Penzion roku 2017. Těšíme se na Vás :-)

Další informace

Apartmán ROMANTIC LUXURY (125 m2) je luxusně vybavený apartmán v romantickém stylu. Je ve 2. až 3. patře a je určen pro 1 - 8 dospělých osob. Apartmán obsahuje: velkou obytnou místnost: rozkládací dvojlůžko, pohovku, ratanové posezení, skříň, komody, minikuchyňku, mikrovlnná troubu, varnou konvici, nádobí, velký jídelní stůl a židle až pro 8 osob, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, 2 ložnice - jedna obsahuje dvojlůžko s nebesy, druhá obsahuje dvoulůžko + další lůžko, 2xsociální zařízení - jedno s koupelnou a jedno s vanou, k dispozici fén.

Apartmán PROVENSÁLSKÝ (32 m2) vybavený bílým nábytkem je v 1. patře, je určen pro 1–2 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, pohovku, stolky, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, jídelní část - stůl, židle, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.  

Apartmán HISTORICKÝ (32 m2) s klenbami je v přízemí, orientován do zahrady. Je určen pro 1 - 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 - 2 děti, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, pohovka, stůl a posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, plně vybavenou kuchyni (lednička s mrazničkou, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí), sociální zařízení, včetně pračky, k dispozici fén, venkovní posezení s možností grilování (gril i uhlí k dispozici).

Apartmán POMNĚNKOVÝ (42 m2) vybavený bílým nábytkem se nachází v 1. patře. Je určen pro 1–4 osoby, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, 2 × lůžko, jídelní stůl, židle, stolek, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.

Pokoj BYLINKOVÝ (25 m2) je v přízemí, je určen pro 1–2 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, rozkládací pohovka, stolky, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, ledničku, varnou konvici, nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.

Pokoj KVĚTINOVÝ (14 m2) je v přízemí, je určen pro 1–2 osoby, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, stolky, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, ledničku, varnou konvici, sociální zařízení, k dispozici fén.

Pokoj DOTEK PŘÍRODY (33 m2) je určen pro 1–4 osoby, a obsahuje: dvě samostatné ložnice, dvě dvojlůžka, stolek, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení – WIFI zdarma, lednička, varná konvice, nádobí, sociální zařízení s vanou, k dispozici fén.

Pokoj NÁMOŘNICKÝ (44 m2) je určen pro 1–4 osoby, a obsahuje: dvě samostatné ložnice, dvě dvojlůžka, stolek, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení – WIFI zdarma, lednička, varná konvice, nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.

Pokoj HUDEBNÍ (19 m2) je určen pro 1–2 osoby, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, stolek, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení – WIFI zdarma, lednička, varná konvice, nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.

Pokoj VÍNO (29 m2) je v přízemí, je určen pro 1–2 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě, a obsahuje: obytnou místnost: dvojlůžko, rozkládací pohovka, stolky, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, ledničku, varnou konvici, nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.

2 děti do 12 let jsou u nás ubytovány zdarma v doprovodu 2 dospělých osob. Můžeme zdarma poskytnout dětskou postýlku pro dítě do 3 let.

Parkování je zdarma na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování). Můžete si rezervovat parkovací místo v průjezdu domu za 100 Kč/noc.

V uzamykatelném prostoru Vám uschováme motocykly nebo kola.

Můžeme Vám poskytnout snídani, kterou servírujeme přímo do apartmánů v hodinu dle Vašeho výběru. V apartmánech je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín. Nabídnout můžeme také masáže, kosmetiku, odvoz do Prahy, průvodcovské služby....

Ceny

Cena za parkování (auto)
100
Čtyřlůžkový pokoj
2.100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.300 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.100 Kč
Osmilůžkový pokoj
3.600 Kč
Pětilůžkový pokoj
2.700 Kč
Přistýlka
400 Kč
Sedmilůžkový pokoj
3.300 Kč
Šestilůžkový pokoj
3.000 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
1.700 Kč

Cena pro 1 osobu - 1100 - 1300 Kč/noc. Cena pro 2 osoby - 1300 - 1600 Kč/noc. Každá další osoba: 400 Kč/noc. Maximální kapacita: až 8 osob/apartmán.

Služby

Kosmetika, manikúra, pedikúra
Masáže
Parkoviště uzavřené
Pokojový servis non-stop
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Restaurace
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
10
Jednolůžkové pokoje
10
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
9
Sedmilůžkové pokoje
1
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
7

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Solárium
Tenisový kurt

Okolí

V přímém sousedství apartmánů se nachází zámek s možností prohlídky a ochutnávek vína, kostel, proslulá kostnice, vyhlídková věž, krásný výhled na soutok Labe a Vltavy, regionální muzeum, muzeum starobylých kočárků, můžete navštívit mělnické podzemí s vodní studnou. Přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka a Kokořínsko nabízí mnoho rekreačních příležitostí. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí Vám podáme při Vaší návštěvě.

Mapa

Autobus 300m
Vlak 600m
Velká mapa