Penzion Chudolazy, Medonosy

1, Medonosy, 27721, hlavní vchod
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion "U Červených vrat" se nachází ve středočeském kraji , v obci Chudolazy , na trase Mělník - Česká Lípa , asi 50 km od Prahy.Chudolazy leží v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko v povodí bujné říčky Liběchovky.Tato oblast je vhodná zejména pro pěší turistiku , cykloturistiku a vyjížďky na koních.Penzion je možné využít , jak pro rodinnou rekreaci , dlouhodobé i krátkodobé pobyty , pořádání svateb , rodinných , podnikových či přátelských oslav a večírků , tak i pro školení a předváděcí akce.

Další informace

V penzionu,jehož historie sahá až do roku 1882,Vám nabízíme ubytování pro 24 osob, v 3- a 4-lůžkových pokojích a v apartmánu.Pokoje mají vlastní sociální zařízení.V apartmánu je vybavený kuchyňský kout s ledničkou.Pro školení nebo jiné společenské akce máte k dispozici společenskou místnost pro ca. 24 osob.V penzionu je možné i uzamčení vlastních jízdních kol.Můžete se připojit k internetu pomocí WIFI.Na venkovním prostranství najdete parkoviště pro osobní automobily a ohniště s posezením.Penzion je provozován celoročně.Objednávky přijímáme na uvedených kontaktech.

Z našeho penzionu můžete vyrážet do okolí pěšky , na kolech , autem nebo autobusem.Nepřeberné množství turistických a cyklistických  tras vybízí k toulkám po okolí. Autem si pak v našem okolí můžete zajet na bowling do nedalekých měst ( ca 10km ).Velké množství sportovního vyžití nabízí i areál Račice vzdálený asi 11km.Na ovále můžete jezdit jak na kole tak na kolečkových bruslích nebo jen pasivně pozorovat tréninky či závody na kanále.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace,která je součástí penzionu zajišťuje snídaně,obědy a večeře jak pro ubytované hosty penzionu,tak pro ostatní zájemce.V restauraci je možné stravování 60 osob ve vnitřních prostorech a dalších 60 osob na venkovních dvou terasách.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Jezdectví, koně
Bowling, kuželky

Okolí

Tiché hluboké doly,rozlehlé lesy s dominantními vrcholy nečekaných kopců,mokřady zahalené do mlžného oparu,samoty roubenek a samozřejmě všudypřítomné pískovcové skály.To je malebná česká krajina Kokořínska.Kraj romantiků hledajících klid a pohodu krásné přírody.Nazývaná též Máchův kraj.

Mapa

Velká mapa