Penzion u Matýska, Vojkovice

Dědibaby 25, Vojkovice, 27745

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzionu u Matýska se nachází ve středních Čechách v malé vísce zvané Dědibaby, kousek od vyhledávaných zámků Veltrusy, Nelahozeves a Mělník a to vše pouhých 20 minut jízdy autem z Prahy. Náš penzion je zaměřený především na wellness relaxační pobyty pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. V jarních a letních měsících je vyhledávaný především cyklisty.

Další informace

Penzion pro cyklisty

Penzion naleznete v obci Dědibaby přímo na oblíbené cyklostezce Praha-Mělník-Drážďany. Tato rovinatá a nenáročná cyklostezka je rájem pro cyklisty všech věkových kategorií od těch nejmenších až po seniory. Především z tohoto důvodu je náš penzion v letních měsících zaměřen především na cyklisty. V penzionu nabízíme základní vybavení pro cyklisty, uzamykatelnou garáž, možnost umytí kol. Náš penzion se proto může pochlubit certifikací "cyklisté vítáni".

Relaxační a wellness pobyty

Mimo hlavní sezónu cyklistů se náš penzion zaměřuje tématicky na různé relaxační pobyty. Nabízíme romantické wellness pobyty zaměřené především na relaxaci a odpočinek Vašeho těla i mysli. Přijeďte si odpočinout a nabrat síly v našem Relax-studiu, ve kterém Vám nabídneme profesionální masáže, infrasaunu a příjemnou a nezapomenutelnou relaxaci.

Kempování

V našem penzionu si můžete za teplých dnů taktéž postavit stan nebo jen tak přenocovat pod širým nebem. K dispozici Vám bude samozřejmě i sprcha a sociální zařízení.

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Masáže
Sauna

Restaurace

Bistro s celoročním provozem pro ubytované klienty nabízí snídaně, obědy i večeře výběrem z jídelního lístku. Nabízíme široký výběr jídel a nápojů a točené pivo. Od prvních teplých dnů na jaře až do do září je v provozu zahradní posezení ve stínu akátů, které je oblíbené především u cyklistů, vzhledem ke své poloze na známé mezinárodní cyklostezce Praha-Mělník-Dřážďany. Mimo sezónu (říjen-březen) rádi přivítáme i ostatní návštěvníky, kteří mají chuť posedět u lahodné italské kávy, nebo u výborného točeného piva. Je potřeba se ale předem telefonicky objednat.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Velká mapa